Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Meriva A Z17DTH snímač otáček kliky
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Meriva A Z17DTH snímač otáček kliky

Autor Zpráva
Elektrik
Zaslal: čt říjen 12, 2023 13:29 pm Citovat
Založen: 30.10.2008 Příspěvky: 81
Ahoj,
nemáte někdo oscilogram klika vs vačka na Merivu A Z17DTH 2005 rok s jednotkou Denso SH7055 Hybrid?
Mám chybu DTC P0335 snímač kliky a na osciloskopu jsem napočítal 58 zubů na klice což se mi nezdá, protože když si najdu fotku pulsního kola podle originál čísla náhradního dílu, tak zubů napočítám 56. Majitel vozu je tajemný jako hrad v karpatech a zatím jsem z něj nedostal informaci jak dlouho mu tento problém trvá a hlavně od kdy se mu to projevuje. Máte někdo zkušenost jaké pulsní kolo k této jednotce patří? 58 nebo 56?
Budsu rád za každou radu
Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: čt říjen 12, 2023 19:20 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 582
https://rotkee.com/en/wavebase/good-timing-ckp-cmp-signal-opel-meriva-a-2003-2010-3?brand=191&engine=2136
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elektrik
Zaslal: pá říjen 13, 2023 12:29 pm Citovat
Založen: 30.10.2008 Příspěvky: 81
Díky moc. ROTKEE jsem samozřejmě taky navštívil a tenhle oscilogram jsem viděl. Na netu jsem ale taky našel oscilogram z Merivy, který vypadal uplně stejně jako můj (58 zubů). Bohužel u něj nebyl popisek, jestli se jedná o funkční nebo nefunkční. Jen se snažím vypátrat původ toho všeho zmatku. Po druhotném komplexním výslechu majitele vozu, jsem se dozvěděl, že Meriva startuje špatně už od začátku co jí má (rok 2008) a byla prý odpojená kontrolka motoru. Motor byl také v roce 2014 potkaný, ale startovat šlo stále stejně blbě jak před opravou, tak po opravě. Auto tedy zřejmě celou dobu jezdí pouze na snímač vačky a majitel zřejmě ani netuší, že má celou dobu jiný motor. Jen by mě zajímalo, které auto s motorem Z17DTH, má 58 zubů na klice. Ke které jednotce vstřikování bych ho mohl přiřadit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 27, 2024 16:38 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.